دسته بندی مطالب

خدمات چاپ سابلیمیشن

خدمات چاپ سابلیمیشن با کیفیت عالی

اگر به دنبال خدمات چاپ سابلیمیشن با کیفیت عالی هستید این مطلب را تا پایان مطالعه فرمایید. برای چاپ سابلیمیشن با کیفیت بالا مولفه های زیادی نقش ایفا می کنند.

استفاده از جوهر و کاغذ مرغوب از مولفه های مهم در خدمات چاپ سابلیمیشن است. کاغذ با کوتینگ مناسب باعث انتقال بیشتر جوهر و درخشندگی و جذابیت چاپ می شود. اما این دو مولفه برای ارائه خدمات چاپ باکیفیت اگر چه خیلی مهم هستند اما کافی نیست. برای ارائه خدمات چاپ سابلیمیشن با کیفیت بالا لازم است دستگاه چاپ به درستی تنظیم شود. این تنظیمات شامل سخت افزار دستگاه و تنظیمات نرم افزاری آن می شود. از مهم ترین تنظیمات نرم افزاری، استفاده از‌ (ICC_Profile)‌ اختصاصی جوهر و کاغذی که استفاده می شود. به طور پیش فرض رنگها در محصول چاپ شده آن چیزی که طراحی کرده اید نیست. برای مطابقت محصول چاپ شده با طرح نیاز به  ساخت‌ (ICC_Profile) حرفه ای است. خیلی از پروفایل هایی که ساخته می شود دقت کافی ندارند.

مولفه ای دیگر که با داشتن همه این امکانات وجود آن برای ارائه خدمات چاپ سابلیمیشن ضروری است، دانش کافی اپراتور دستگاه چاپ است. اپراتور چاپ باید دانش تشخیص اینکه طرح در چه مد و با چه پروفایلی طراحی شده است را داشته باشد و در زمان چاپ تنظیمات چاپ را به درستی انجام دهد.

آریا رایانه چاپگر سالهاست در زمینه سابلیمیشن، تجربه فروش دستگاه های چاپ ، مواد مصرفی جوهر و کاغذ سابلیمشن و پروفایل سازی تخصصی و چاپ سابلیمیشن را دارد. آریا رایانه چاپگر چاپ سابلیمیشن را توسط افراد متخصص و حرفه ای و با استفاده از بهترین و معتبرترین جوهر دنیا و کاغذهای با کیفیت عالی انجام می دهد.  آریا رایانه چاپگر آمادگی همکاری با تولیدی های بزرگ و کوچک پوشاک، شال و روسری، پارچه مبلی و … در سراسر ایران را دارد.

نظرات مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *