معرفی کمپانی InkTec

آریا رایانه چاپگر عرضه کننده معتبر ترین برندهای مواد مصرفی پرینتر و پلاتر با هدف تامین رضایت مشتریان گرامی سعی نموده مرغوب ترین محصولات با بیشترین تنوع کالایی برای همه سلیقه ها و مصارف گوناگون را در سبد محصولات خود داشته باشد.

استفاده از مواد مصرفی با کیفیت مطمئنا عمر مفید پرینتر و پلاتر و همچنین کیفیت خدمات شما را افزایش می دهد. محصولات آریا رایانه چاپگر بعد از گذراندن مراحل کنترل کیفیت و آزمایشهای متعددی توسط کارشناسان مجموعه و کسب تایید نهایی به سبد فروش اضافه می گردد.

محصولات ما به دلیل شهرت و کیفیت جهانی ممکن است باعث شود افراد سودجو و متقلب سعی بر جعل این برندها نمایند.در این راستا آریا رایانه چاپگر به منظور جلوگیری از سوء استفاده احتمالی افراد متخلف از برندهای این مجموعه دائما اقدام به بررسی و کنترل بازار نموده تا در صورت جعل برندها نسبت به شناسایی کالاهای تقلبی و اطلاع رسانی به موقع به شما سروران گرامی اقدام نماید و در نهایت از خسارت احتمالی به تجهیزات شما جلو گیری شود و امنیت خاطر را به مصرف کنندگان محصولاتمان هدیه نماییم.

*********************

مشتری مهمترین بازدیدکننده در محدوده ی ماست. او به کار ما وابسته نیست، ما به کار او وابسته هستیم. او مزاحم کار ما نیست، هدف کار ماست. او بیگانه در کار ما نیست، بلکه بخشی از کار ماست. با انجام کار او، لطفی در حق او نمی کنیم؛ اوست که با فراهم آوردن این فرصت به ما لطف می کند.   (گاندی)

برندها